obiekt tooltipa

Strona główna

Sprężone powietrze jest nieodzownym medium energetycznym w większości przemysłowych procesów technologicznych. Niemiecka firma ALUP to uznany dostawca najwyższej klasy produktów z techniki sprężania i uzdatniania powietrza dla różnorodnych sektorów przemysłu, warsztatów, szpitali, lotnictwa i wielu, wielu innych. Sprawna organizacja serwisowa zlokalizowana blisko użytkownika urządzeń ALUP stanowi wyznacznik naszego działania na całym świecie.

Wieloletnia obecność w Polsce jest doceniana przez rosnącą liczbę klientów i instalacji sprężonego powietrza.

Zapraszamy


Wyślij zapytanie ofertowe

2017-05-05   PRZETWORNICE CZĘSTOTLIWOŚCI IMPERIUM

PIERWSZE SPRĘŻARKI ALLEGRO ALUP WYPOSAŻONE W NAJNOWSZEJ GENRACJI PRZETWORNICE CZĘSTOTLIWOŚCI IMPERIUM

» czytaj

2016-09-20   SYSTEMY ODZYSKU CIEPŁA ALUP ENERGY BOX - AKCJA PROMOCYJNA

JUŻ TERAZ POMYŚLMY O MOŻLIWOŚCI ZNACZĄCYCH OSZCZĘDNOŚCI NA KOSZTACH OGRZEWANIA W NADCHODZĄCYM OKRESIE GRZEWCZYM. SPRĘŻARKI POWIETRZA OGRZEJĄ PAŃSTWA ZAKŁAD.

» czytaj

2016-09-20   OKAZJA SPECJALNA!!

Dysponujemy do natychmiastowej odsprzedaży, chłodzoną wodą, zmienno-obrotową sprężarką śrubowa ALUP typ Allegro 45W-10bar. Moc 45kW. Zakres możliwej nastawy ciśnień od 4 do 9,5 bar. Wydajność max 8,1 m3/min. Sprężarka wyprodukowana w roku 2016, fabrycznie nowa. Firmy zainteresowane prosimy o kontakt. Złożymy ofertę na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach sprzedaży.

» czytaj

2015-04-03   ZAPRASZAMY w dniach 13-17 kwietnia do odwiedzenia naszego stoiska na targach ComVac 2015 (Hannower)

Podczas tegorocznych targów Hannover Messe ComeVac, które odbędą się w dniach 13 - 17 kwietnia 2015, firma Alup Kompressoren zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania.

Będziecie Państwo mogli nas znaleźć w hali 26, na stoisku D33.

W dniu 16 kwietnia 2015r. przedstawiciele Alup Kompressoren Polska będą obecni na targach (hala 26, na stoisku D33).

Mapa rozmieszczenia stoisk targowych

Informacje targowe


» czytaj

2014-04-14   NAJNOWSZY STEROWNIK NADRZĘDNY ALUP ECONTROL 6

ECONTROL 6 to najnowszy sterownik nadrzedny Alup. Daje on możliwość centralnego zarządzania zespołem do 6 sprężarek, wśród których mogą znajdować się sprężarki zmiennoobrotowe. Sterownik ten wyposażony jest w czujnik ciśnienia instalowany w optymalnym punkcie sieci sprężonego powietrza. Dzięki temu uzytkowniak uzyskuje idealnie stabilne ciśnienie niezależnie od spadków ciśnienia na komponentach sieci takich jak osuszacze, filtry, speparatory cykolonowe itp. Oszczędnośc energii to podstawowa zaleta sterowników ECONTROL 6, jednakże oprócz tego urządzenie to zapewnia równomierną eksploatację dołączonych do niego sprężarek. Sterowniki AirCOntrol 4 i AirControl 5 mogą być bezpośrednio podłączane do Econtrol 6 zaś starsze generacje sterowników Alup oraz sterowniki sprężarek konkurencyjnych są podłączane poprzez odpowiedni interface. Podłączenie Econtrol 6 do sieci komputerowej użytkownika daje możliwość monitoringu stanu pracy zespołu sprężarek z dowolnego komputera.

» czytaj

2013-03-05   NAJNOWSZA SERIA SPRĘŻAREK ALUP SCK 41-100.

FIRMA ALUP KOMPRESSOREN WPROWADZIŁA NA RYNEK ZMODERNIZOWANĄ SERIĘ UZNANYCH SPRĘŻAREK SCK Z NAPĘDEM PASOWYM O MOCY OD 30 DO 75kW

» czytaj

1 2


KATALOGI