obiekt tooltipa

Strona główna

Sprężone powietrze jest nieodzownym medium energetycznym w większości przemysłowych procesów technologicznych. Niemiecka firma ALUP to uznany dostawca najwyższej klasy produktów z techniki sprężania i uzdatniania powietrza dla różnorodnych sektorów przemysłu, warsztatów, szpitali, lotnictwa i wielu, wielu innych. Sprawna organizacja serwisowa zlokalizowana blisko użytkownika urządzeń ALUP stanowi wyznacznik naszego działania na całym świecie.

Wieloletnia obecność w Polsce jest doceniana przez rosnącą liczbę klientów i instalacji sprężonego powietrza.

Zapraszamy


Wyślij zapytanie ofertowe

2014-04-14   NAJNOWSZY STEROWNIK NADRZĘDNY ALUP ECONTROL 6

ECONTROL 6 to najnowszy sterownik nadrzedny Alup. Daje on możliwość centralnego zarządzania zespołem do 6 sprężarek, wśród których mogą znajdować się sprężarki zmiennoobrotowe. Sterownik ten wyposażony jest w czujnik ciśnienia instalowany w optymalnym punkcie sieci sprężonego powietrza. Dzięki temu uzytkowniak uzyskuje idealnie stabilne ciśnienie niezależnie od spadków ciśnienia na komponentach sieci takich jak osuszacze, filtry, speparatory cykolonowe itp. Oszczędnośc energii to podstawowa zaleta sterowników ECONTROL 6, jednakże oprócz tego urządzenie to zapewnia równomierną eksploatację dołączonych do niego sprężarek. Sterowniki AirCOntrol 4 i AirControl 5 mogą być bezpośrednio podłączane do Econtrol 6 zaś starsze generacje sterowników Alup oraz sterowniki sprężarek konkurencyjnych są podłączane poprzez odpowiedni interface. Podłączenie Econtrol 6 do sieci komputerowej użytkownika daje możliwość monitoringu stanu pracy zespołu sprężarek z dowolnego komputera.

» czytaj

2013-03-05   NAJNOWSZA SERIA SPRĘŻAREK ALUP SCK 41-100.

FIRMA ALUP KOMPRESSOREN WPROWADZIŁA NA RYNEK ZMODERNIZOWANĄ SERIĘ UZNANYCH SPRĘŻAREK SCK Z NAPĘDEM PASOWYM O MOCY OD 30 DO 75kW

» czytaj

2013-02-14   ALUP ENERGY BOX - SYSTEMY ODZYSKU CIEPŁA DOSTĘPNE W PROGRAMIE POLSEFF

Wolnostojące systemy odzysku energii z rotacyjnych olejowych sprężarek powietrza są dostepne w programie POLSEFF

» czytaj

2013-02-06   SPRĘŻARKI SERII ALLEGRO W PROGRAMIE POLSEFF

ZMIENNOOBROTOWE SPRĘŻARKI SERII ALLEGRO ZOSTAŁY ZAREJESTROWANE W PROGRAMIE WSPARCIA FINANSOWEGO DLA ENERGOOSZCZĘDNYCH I PROEKOLOGICZNYCH ROZWIĄZAŃ DLA PRZEMYSŁU POLSEFF.

» czytaj

2013-01-27   DMUCHAWY POWIETRZA SERII DT

NOWOCZESNE DMUCHAWY POWIETRZA NA ŚREDNIE I DUŻE WYDAJNOŚCI DOSTĘPNE W ALUP KOMPRESSOREN POLSKA

» czytaj

2012-12-19   SPRĘŻARKI BEZOLEJOWE SERII LENTO

LENTO 15-30 – NAJNOWSZA SERIA BEZOLEJOWYCH SPRĘŻAREK ŚRUBOWYCH Z WTRYSKIEM WODY O MOCY OD 15 DO 30KW.

» czytaj

1 2


KATALOGI